Konsultacje on-line

oferta online

Mentoring i coaching kryzysowy

Cały proces zawiera dwa etapy.
Najpierw pracujemy nad problemem potem nad celem.
Pod czas takiego spotkania otrzymasz ode mnie: wsparcie emocjonalne, 100% zaangażowania, poczucie bezpieczeństwa, zredukowanie lęku, krótkotrwałą psychoterapię, w razie potrzeby otrzymasz kontakty do innych instytucji, które pomogą Ci zapewnić pomoc prawną, socjalną, materialną. 


Na każdym kolejnym spotkaniu będziemy zbliżać się do realizacji celu. Otrzymasz ode mnie zadania i materiały dobrane indywidualnie do ciebie, które pomogą Ci szukać rozwiązań i samodzielnie wyciągać wnioski. 

Ilość spotkań jest ustalana na bieżąco i zależna jest od indywidualnych zasobów klienta. 

Coaching klasyczny

Jeżeli chcesz świadomie budować swoje życie i realizują swoje cele życiowe, robiąc to, co kochasz akceptować siebie i otaczać się ludźmi takimi, które będą Cię wspierać, budować harmonijne relacje z dowolnymi ludźmi, wiedzieć jak planować swój czas, przestrzegać zdrowego stylu życia, działać i podejmować decyzje, słuchając siebie i swojej intuicji na podstawie swoje prawdziwe wartości. TO JEST DLA CIEBIE 💖

Budując z Tobą relację, opartą na kreatywnym i prowokującym do myślenia procesie, będziemy razem iść do Twojego celu. Ta podróż zainspiruje Cię do wykorzystania Twojego najwyższego osobistego i zawodowego potencjału
Do zobaczenia:)

Konsultacja psychologiczna z elementami doradztwa

Konsultacja psychologiczna docelowo skierowana jest do Ciebie, jeżeli potrzebujesz pomocy lub porady w kwestiach rodzinnych, małżeńskich, wychowawczych, zawodowych, związanych z trudnymi zmianami lub konkretnym okresem życia: kłopoty rodzinne o różnym charakterze — trudności komunikacyjne, konflikty, uzależnienia, choroby przewlekłe lub niepełnosprawność, przeżywanie stresu, zaburzeń lękowych, problemów ze snem, problemy z kontrolowaniem emocji, dylematy zawodowe, chęć wprowadzenia zmian, brak równowagi między pracą a życiem osobistym, problemy wychowawcze i rozwojowe u dzieci (problemy z nauką, zachowania agresywne, brak samodzielności itd.)


Ilość spotkań jest ustalana na bieżąco, aż do rozwiązania problemu.
Do zobaczenia:)

Konsultacje online

Oferta dla firm

Co oferuję?
Posiadam solidne i kompleksowe przygotowanie w zakresie metod i technik pracy w różnych zagadnieniach, szkolenia z umiejętności interpersonalnych:
– aktywne słuchanie
 – umiejętność rozwiązywania konfliktów
– asertywność
– umiejętność pracy w zespole
– okazywanie szacunku i empatia
– adaptacja społeczna w zespole rozproszonym lub wielokulturowym

Przez kilka lat zdobywałam wiedzę na studiach psychologii klinicznej, w szkole trenerów INTRA w Warszawie oraz w akademii IPTK™z zakre­sów konsultingu, coachingu, mentoringu kryzysowego, terapii kryzysowej, psy­chologii stresu, psy­chologii sukcesu, neu­ro­bi­ologii sukcesu, pod­sta­wowych i zaawan­sowanych aspek­tów psy­chologii człowieka, a także mar­ketingu i sprzedaży.
Wieloletnie doświadczenie pracy w korporacji międzynarodowej pomaga mi rozumieć moich klientów i dopasować program do indywidualnych potrzeb.

psycholog marki
poradnia psychologiczna marki

Poradnia psychologiczna Marki

Zapisz się na spotkanie

 Moim celem jest dostarczenie pomocy i dzielenie się wiedzą z jak największą ilością osób. Dla tego sesje online są dobrym rozwiązaniem na pokonanie odległości. Od kilku lat pracuję z kobietami z całego świata online.

Otrzymasz ode mnie pomoc psychologiczną bez wchodzenia z domu. Jak wygląda taka sesja? Prawie tak samo jak i na żywo 🙂, potrzebujesz 3 rzeczy:
 
1. Miejsce w którym będziesz sam/a i będziesz się czuć komfortowo.
 
2. Urządzenie: laptop, Twój telefon lub tablet + słuchawki.
 
3. W miarę szybki internet Najczęściej używam aplikacji WhatsApp, jeżeli jej nie masz, to nic straconego, są inne rozwiązania. Otrzymasz ode mnie link z którego wejdziesz na Google meet. Nie rezygnuj z pomocy tylko ze względu na odległość. Czasami właśnie ta jedna rozmowa może stać się decyzyjną w Twoim życiu.