Przejdź do treści
Strona główna » On-line

On-line

Konsultacje on-line

oferta online

Mentoring i coaching kryzysowy

Cały proces zawiera dwa etapy.
Najpierw pracujemy nad problemem potem nad celem.
Pod czas takiego spotkania otrzymasz ode mnie: wsparcie emocjonalne, 100% zaangażowania, poczucie bezpieczeństwa, zredukowanie lęku, krótkotrwałą psychoterapię, w razie potrzeby otrzymasz kontakty do innych instytucji, które pomogą Ci zapewnić pomoc prawną, socjalną, materialną. 


Na każdym kolejnym spotkaniu będziemy zbliżać się do realizacji celu. Otrzymasz ode mnie zadania i materiały dobrane indywidualnie do ciebie, które pomogą Ci szukać rozwiązań i samodzielnie wyciągać wnioski. 

Ilość spotkań jest ustalana na bieżąco i zależna jest od indywidualnych zasobów klienta. 

Coaching klasyczny

Jeżeli chcesz świadomie budować swoje życie i realizują swoje cele życiowe, robiąc to co kochasz, akceptować siebie i otaczać się ludźmi takimi, które będą Cię wspierać, budować harmonijne relacje z dowolnymi ludźmi, wiedzieć jak planować swój czas, przestrzegać zdrowego stylu życia, działać i podejmować decyzje, słuchając siebie i swojej intuicji na podstawie swoje prawdziwe wartości. TO JEST DLA CIEBIE 💖

Budując z Tobą relację, opartą na kreatywnym i prowokującym do myślenia procesie, będziemy razem iść do Twojego celu. Ta podróż zainspiruje Cię do wykorzystania Twojego najwyższego osobistego i zawodowego potencjału
Do zobaczenia:)

Konsultacja psychologiczna z elementami doradztwa

Konsultacja psychologiczna docelowo skierowana jest do Ciebie, jeżeli potrzebujesz pomocy lub porady w kwestiach rodzinnych, małżeńskich, wychowawczych, zawodowych, związanych z trudnymi zmianami lub konkretnym okresem życia: kłopoty rodzinne o różnym charakterze — trudności komunikacyjne, konflikty, uzależnienia, choroby przewlekłe lub niepełnosprawność, przeżywanie stresu, zaburzeń lękowych, problemów ze snem, problemy z kontrolowaniem emocji, dylematy zawodowe, chęć wprowadzenia zmian, brak równowagi między pracą a życiem osobistym, problemy wychowawcze i rozwojowe u dzieci (problemy z nauką, zachowania agresywne, brak samodzielności itd.)


Ilość spotkań jest ustalana na bieżąco, aż do rozwiązania problemu.
Do zobaczenia:)

pomoc psychologiczna w Markach

Zapisz się na spotkanie online

 Moim celem jest dostarczenie pomocy i dzielenie się wiedzą z jak największą ilością osób. Dla tego sesje online są dobrym rozwiązaniem na pokonanie odległości. Od kilku lat pracuję z kobietami z całego świata online.

Otrzymasz ode mnie pomoc psychologiczną bez wchodzenia z domu. Jak wygląda taka sesja? Prawie tak samo jak i na żywo.
Będziesz potrzebować trzech rzeczy:
 
1. Miejsce w którym będziesz sam/a i będziesz się czuć komfortowo.
2. Urządzenie: laptop, Twój telefon lub tablet + słuchawki.
3. W miarę szybki internet.  Najczęściej używam aplikacji WhatsApp, jeżeli jej nie masz, to nic straconego, są inne rozwiązania. Otrzymasz ode mnie link z którego wejdziesz na Google Meet, Teams lub Zoom. Nie rezygnuj z pomocy tylko ze względu na odległość. Czasami właśnie ta jedna rozmowa może stać się decyzyjną w Twoim życiu.